aks_busko.jpgcracovia.jpggks_bechat.jpggornik_zabrze.jpggranat_skar.jpggwarek_zabrze.jpgjagiellonia.jpgks.jpgpogo_szcz.jpgpolonia_bytom.jpgpolonia_warsz.jpgsparta-lubliniec.jpgstal_rzesz.jpgstar_starach.jpgwidzew.jpgwisa_puawy.jpgyrardowianka.jpgzag_sosnowiec.jpgzagebiak_dbrowa.jpg

Wizyty

12148857
dziś
wczoraj
wszystkie
45
1687
12148857

Your IP: 114.119.161.125
Server Time: 2020-01-25

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

zdjęcie dnia

Kocka Ewa.jpg

Maszyny PABLO

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg

KlasaBiznes

kb1.jpgkb2.jpgkb3.jpgkb4.jpgkb5.jpgkb6.jpg

DOMOS AGD

domos3.jpgdomos6.jpgdomos5.jpgdomos4.jpgdomos1.jpgdomos2.jpg

Dom Chleba

d1.jpgd2.jpgd3.jpg

XXIX Turniej Piłki Nożnej Oldbojów Solidarność Stary

Sącz 2014

9 sierpnia na stadionie Heleny Nowy Sącz odbył się XXIX Turniej Piłki Nożnej Oldbojów "Solidarność Stary Sącz 2014" oraz IX Memoriał Wiesława Winiarza.

Ostatecznie w turnieju wystartowało 9 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B.photo 25c8248532fee5390574

Grupa A: Helena Nowy Sącz, KielceOldboje, Zelmer Rzeszów, Amphora Krynica, AKS Ujanowice
Wyniki:
1. Helena Nowy Sącz- Oldboys Kielce 0:0
2. Ujanowice- Amphora Krynica 4:0
3. Zelmer- Helena 0:1
4. Kielce- Amphora 3:1
5. Helena- Ujanowice 0:0
6. Kielce- Ujanowice 2:0
7. Zelmer- Kielce 0:0
8. Helena- Amphora 6:0
9. Ujanowice- Zelmer 2:0

Tabela:

1

Helena Nowy Sącz

4.

8 pkt

7:0

2

Oldboys Kielce

4.

8 pkt

5:1

3

AKS Ujanowice

4.

7 pkt

6:2

4

Zelmer Rzeszów

4.

2 pkt

0:3

5

Amphora Krynica

4.

1 pkt

1:13

Grupa B: Sandecja/Ratusz Nowy Sącz, Gmina Chełm Lubelski, Awans Nowy Sącz, PiS Nowy Sącz
Wyniki:
1. Ratusz/Sandecja Nowy Sącz- Gmina Chełm Lubelski 2:2
2. Awans Nowy Sącz- PiS Nowy Sącz 4:0
3. Ratusz/Sandecja Nowy Sącz- Awans Nowy Sącz 1:0
4. Gmina Chełm- PiS Nowy Sącz 2:0
5. Ratusz/Sandecja- PiS Nowy Sącza 7:0
6. Gmina Chełm- Awans Nowy Sącz 0:0
Tabela:

1

Ratusz/Sandecja Nowy Sącz

3

7 pkt

10:2

2

G. Chełm

3

6 pkt

4:2

3

Awans Nowy Sącz

3

4 pkt

4:1

4

PiS Nowy Sącz

3

0 pkt

0:13

Finały:
Mecz o 7-8 miejsce: Zelmer Rzeszów- PiS Nowy Sącz 3:0
Mecz o 5-6 miejsce: AKS Ujanowice- Awans Nowy Sącz 3:0
Mecz o 3-4 miejsce: Gmina Chełm Lubelski- Oldboys Kielce 3:0
Mecz o 1-2 miejsce: Ratusz/Sandecja Nowy Sącz- Helena Nowy Sącz 1:0
Końcowa klasyfikacja:
1. Ratusz/Sandecja Nowy Sącz
2. Helena Nowy Sącz
3. Gmina Chełm Lubelski
4. Oldboys Kielce
5. AKS Ujanowice
6. Awans Nowy Sącz
7. Zelmer Rzeszów
8. PiS Nowy Sącz
9. Amphora Krynica

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Marek Miejski, Amphora Krynica
Najstarszy zawodnik: Marian Fałowski, "Ratusz Sandecja" Nowy Sącz
Najlepszy zawodnik: Józef Bodziony, Helena Nowy Sącz
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe oraz posiłek, które ufundowali:
Posłowie A. Czerwiński, W. Janczyk, Senator St. Kogut, Starosta Jan Golonka. Starosta Jan Puchała, burmistrzowie Jacek Lelek Stary Sącz, Jan Golba- Muszyna, wójtowie Piotr Krok- G. Grybów, W. Wnętrzak- G. Rytro, Bernard Stawiarski- G. Chełmiec, a także firma Wiśniowski, firma Sądeckie Wodociągi, Firma Fakro, Kropla Beskidu, firma Bogdański, Jan Michalik, Władysław Jarząb, firma DOMINIK, Tadeusz Szewczyk, firma KODA, firma BATIM, firma RAJ, firma MIŚ, MOT Kraków, MZPN Kraków, OZPN Nowy Sącz, MORD Nowy Sącz, Piwniczanka, Kinga Pienińska, Jerzy Wituszyński, Jerzy Ptak, Leszek Zegzda, Dyrektor J. Kantor, NSZZ Solidarność, Józef Buchman, którym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
Ponadto wyróżnienie Starosty Nowosądeckiego "Złote Jabłko" 15-lecia Powiatu otrzymali: Jacek Lelek, Władysław Janik, Kinga Wańczyk, Antoni Ogórek, Bogdan Klimek, Jan Benco, Paweł Badura, Janusz Świerad, Walenty Biłas, Leszek Arak, Zbigniew Augustyn, Jan Michalik, Zofia i Krzysztof Janczura. Natomiast Ambasadora Futbolu Nowosądeckiego otrzymali: Józef Król, dr Tadeusz Frączek, Jerzy Ptak, Władysław Janik, Marian Kuczaj, Wojciech Słaby, Walenty Biłas, Zofia i Krzysztof Janczura.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zespół Organizacyjny tworzyli Marian Kuczaj, Antoni Ogórek, Bogdan Klimek.
Sędziami zawodów byli: Antoni Ogórek, Ryszard Szubryt, Jan Orzeł, Stanisław Kumor, Andrzej Gomułka.
Gośćmi specjalnymi turnieju byli Senator Stanisław Kogut, Przewodniczący NSZZ Solidarność Andrzej Szkaradek, Józef Broński- Zarząd Starostwa Nowosądeckiego, Mieczysław Gwiżdż- Rada Miasta Nowego Sącza, Antoni Ogórek- Prezes OZPN i Marian Kuczaj.