aks_busko.jpgcracovia.jpggks_bechat.jpggornik_zabrze.jpggranat_skar.jpggwarek_zabrze.jpgjagiellonia.jpgks.jpgpogo_szcz.jpgpolonia_bytom.jpgpolonia_warsz.jpgsparta-lubliniec.jpgstal_rzesz.jpgstar_starach.jpgwidzew.jpgwisa_puawy.jpgyrardowianka.jpgzag_sosnowiec.jpgzagebiak_dbrowa.jpg

Wizyty

12148894
dziś
wczoraj
wszystkie
82
1687
12148894

Your IP: 18.210.24.208
Server Time: 2020-01-25

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

zdjęcie dnia

Zawadzka Izabela.jpg

Maszyny PABLO

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg

KlasaBiznes

kb1.jpgkb2.jpgkb3.jpgkb4.jpgkb5.jpgkb6.jpg

DOMOS AGD

domos3.jpgdomos1.jpgdomos6.jpgdomos4.jpgdomos5.jpgdomos2.jpg

Dom Chleba

d1.jpgd2.jpgd3.jpg

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „OLDBOY” 2014

z okazji 85-lecia BEŁCHATOWSKIEJ PIŁKI

1.Cel - popularyzacja Bełchatowskiej piłki nożnej

2.Organizator - stowarzyszenie piłkarskie OLDBOY GKS Bełchatów

3.Termin i miejsce - 19.07.2014r boisko sportowe za halą Widowisko-

4.Uczestnictwo - drużyny w kat. „OLDBOY”– zawodnicy powyżej 35

5.Ustalenia szczegółowe:

a) ekipa może liczyć 12 zawodników

b) liczba zdobytych punktów

c) przypadku równej ilości punktów miedzy dwoma drużynami :

- większa ilość zdobytych punktów między tymi drużynami

- w przypadku remisu między tymi drużynami większa różnica strzelonych bramek w turnieju

- w przypadku równej różnicy bramek większa ilość strzelonych bramek w turnieju

- rzuty karne

d) w przypadku równej ilości punktów między trzema lub więcej drużynami obowiązuje mała tabela (jeśli nadal nie ma rozstrzygnięcia decydują rzuty karne w formule na bieżąco opracowanej przez organizatora)

Szczegółowy program Turnieju Piłki Nożnej „OLDBOY” 2014

        

               9.50

Oficjalne otwarcie turnieju

10.00-10.15 I połowa

10.15-10.20 przerwa

10.20-10.35 II połowa

Boisko A           GKS Bełchatów    -     KielceOldboje

Boisko B         Dąbrowa Górnicza -  Jupiter Elektrownia

10.50-11.05  I połowa

11.05-11.10 przerwa

11.10-11.25 II połowa

Boisko A        KS Grocholice - Pilica Koniecpol

Boisko B        Zjednoczeni Bełchatów - Oldboy Radomsko

11.40-11.55   I połowa

11.55-12.00 przerwa

12.00-12.15   II przerwa

Boisko A        GKS Bełchatów - KS Oldboy Grocholice

Boisko B      Dąbrowa Górnicza - Zjednoczeni Bełchatów

12.30-12.45 I połowa

12.45-12.50 przerwa

12.50-13.05 II połowa

Boisko A      KielceOldboje – Pilica Koniecpol

Boisko B       Jupiter Elektrownia - Oldboy Radomsko

13.20-13.35  I połowa

13.35-13.40 przerwa

13.40-13.55 II połowa

Boisko A         GKS Bełchatów - Pilica Koniecpol  

Boisko B        Dąbrowa Górnicza - Oldboy Radomsko

14.10-14.25 I połowa

14.25-14.30 przerwa

14.30-14.45 II połowa

Boisko A         KielceOldboje - KS Oldboy Grocholice

Boisko B         Jupiter Elektrownia – Zjednoczeni Bełchatów

14.55-15.10 I połowa

15.10-15.15 przerwa

15.15-15.30 II połowa

Boisko A Zwycięzca grupy A–Zwycięzca grupy B (o I m)

Boisko B II z grupy A – II z grupy B ( o III m)  

             15.40

Zakończenie turnieju, rozdanie nagród, wspólny posiłek