aks_busko.jpgcracovia.jpggks_bechat.jpggornik_zabrze.jpggranat_skar.jpggwarek_zabrze.jpgjagiellonia.jpgks.jpgpogo_szcz.jpgpolonia_bytom.jpgpolonia_warsz.jpgsparta-lubliniec.jpgstal_rzesz.jpgstar_starach.jpgwidzew.jpgwisa_puawy.jpgyrardowianka.jpgzag_sosnowiec.jpgzagebiak_dbrowa.jpg

Wizyty

13682666
dziś
wczoraj
wszystkie
1
4242
13682666

Your IP: 173.231.59.195
Server Time: 2020-09-22

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

zdjęcie dnia

Kuc Anna.jpg

Maszyny PABLO

p2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg

KlasaBiznes

kb1.jpgkb2.jpgkb3.jpgkb4.jpgkb5.jpgkb6.jpg

DOMOS AGD

domos3.jpgdomos1.jpgdomos2.jpgdomos5.jpgdomos4.jpgdomos6.jpg

Dom Chleba

d1.jpgd2.jpgd3.jpg

Turniej w Iławie!

W sobotę i niedziele 21-22 czerwca na Stadionie przy ul. Sienkiewicza odbył się Turniej Piłki Nożnej Pamięci Józefa Łobockiego i Benedykta Gaca. Przez dwa dni rywalizowali ze sobą Oldboje w Ogólnopolskim Turnieju , w którym wystąpili m.in. Tomasz Frankowski, Marcin Mięciel, Remigiusz Sobociński oraz wielu innych znakomitych piłkarzy.

W wielkim finale zmierzyły się ekipy Jezioraka Iława oraz Jegielloni Białystok, w którym to gospodarze wygrali 2:0.

Turniej Pamięci Józefa Łobockiego i Bendedykta Gaca 

Iława, 21-22 czerwca 2014 r.

 -T-E-R-M-I-N-A-R-Z-   -G-I-E-R-

Ogólnopolski Turniej Oldbojów

21 czerwca (sobota) 2014 r.:

* Godz. 13.00:

Boisko 1: Olimpia Grudziądz – Mazowsze Oldboje Żuromin (mecz 2x25 min.)   0:1

Boisko 2: Polonia Warszawa – Oldboje Kielce (mecz 2x25 min.)                           1:0

* Godz. 14.00:

Boisko 1: Olimpia Grudziądz – Polonia Warszawa (mecz 2x25 min.)                    2:1

Boisko 2: Stomil Olsztyn – Jeziorak Iława (mecz 2x35 min.)                                  2:5

 Ok. godz. 15.15 – oficjalne otwarcie turnieju

* Godz. 16.00:

Boisko 1: Mazowsze Oldboje Żuromin – Oldboje Kielce (mecz 2x25 min.)         6:1

Boisko 2: Stomil Olsztyn – Jagiellonia Białystok (mecz 2x35 min.)                     1: 6

* Godz. 17.30:

Boisko 1: Olimpia Grudziądz – Oldboje Kielce (mecz 2x25 min.)                        0:1

Boisko 2: Jeziorak Iława – Jagiellonia Białystok (mecz 2x35 min.)                    3:2

* Godz. 18.30:

Boisko 1: Mazowsze Oldboje Żuromin – Polonia Warszawa (mecz 2x25 min.)   1:1

22 czerwca (niedziela) 2014 r.:

* Godz. 10.30

Boisko 1: Ćwierćfinał 1 Polonia W-wa  – Stomil Olsztyn(mecz 2x25 min.)  3: 0(walkower)

Boisko 2: Ćwierćfinał 2 Oldboj Kielce– Jagiellonia Białystok(mecz 2x25 min.)  0:6

* Godz. 11.30

Boisko 1: Ćwierćfinał 3 Olimpia Grudziądz – Jeziorak Iława(mecz 2x25 min.)  1:4

* Godz. 12.30:

Boisko 1: Półfinał 1 Mazowsze Oldboje Żuromin – Jeziorak iława (mecz 2x25 min.)  1:4

Boisko 2: Półfinał 2 Polonia W-wa – Jagiellonia Białystok (mecz 2x25 min.)   1:8

(zestaw par wyłoniony w losowaniu)

* Godz. 13.30:

Boisko 1: Mecz o 3. miejsce Polonia W-wa – Maz. Oldboje Żuromin(mecz 2x25 min.) 1 : 2

(przegrani ze spotkań półfinałowych)

* Godz. 14.30:

Boisko 1: Mecz o 1. miejsce kategoria dzieci 2003 r. i mł.

* Godz. 15.00:

Boisko 1: Mecz o 1. Miejsce Jeziorak Iława – Jagiellonia Białystok (mecz 2x25 min.) 2: 0

(wygrani ze spotkań półfinałowych)

Kolejność końcowa:

1. Jeziorak Iława

2. Jagiellonia Białystok

3. Mazowsze Oldboj Żuromin

4. Polonia Warszawa

5-7. Olimpia Grudziądz

        Oldboje Kielce

        Stomil Olsztyn

Najstarszy Zawodnik : Krzysztof Jackowski (Jeziorak Iława)

Król Strzelców : Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)

Najlepszy Bramkarz : Jarosław Talik (Jeziorak Iława)

Najlepszy Zawodnik :Mirosław MozarczyK (Jeziorak Iława) 

Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji serdecznie dziękuje za wsparacie i pomoc w organizacji Turnieju następującym firmom i osobom:

R-Gol, Bricomarche Iława, Gazeta Olsztyńska, Kwiaciarnia "Styl" Iława, Waldemar Zawadzki, Dariusz Falkowski,    Łukasz Zawłocki, Andrzej Sobiech, Robert Kęsicki, Andrzej Rykaczewki, Andrzej Panikowski, Piotr Pasik, Piotr Jakielski